Ako bude dopadať denné svetlo na vybranú nehnuteľnosť?

Už nejaký ten čas funguje možnosť zobrazovania dopadu denného svetla prostredníctvom mapy na vybranú nehnuteľnosť, ale veľa ľudí o nej ešte nevie. Je to skvelá vec, ak hľadáte nejakú nehnuteľnosť a neviete ako tam bude dopadať denné svetlo.

Ak ste hľadali nejakú nehnuteľnosť jedna zo základných vecí, ktorá Vás bude zaujímať je orientácia nehnuteľnosti.

Je to dôležitá informácia z dôvodu, že je podstatné akým spôsobom bude denné svetlo dopadať do vybraných miestností.

Správna orientácia môže znížiť prevádzkové náklady nehnuteľnosti

Dobrá orientácia nehnuteľnosti vie zvýšiť nielen komfort bývania, ale aj znížiť prevádzkové náklady. Nakoľko dokáže výrazným spôsobom znížiť spotrebu energií.

Zároveň ďalším dôležitým faktorom je svetelnosť v danom priestore. Ak máte miestnosť orientovanú na server, tak veľa svetla očakávať nemôžete.

Pre lepšiu orientáciu, si však dnes už môžete pozrieť ako bude svietiť denné svetlo na vybranú nehnuteľnosť v reálnom čase, aj keď tam fyzicky nie ste.

Ako bude dopadať denné svetlo na vybranú nehnuteľnosť?

Pozrite si krátke video a už viac nebudete musieť rozmýšľať ako dopadá denné svetlo na vybranú nehnuteľnosť, ale jednoducho si to pozriete.

Takže, ak ste po nejakej obhliadke nehnuteľnosti a zabudli ste ako tam dopadalo svetlo, môžete si to jednoducho simulovať.

Následne budete vedieť, či Vám orientácia takejto nehnuteľnosti vyhovuje alebo nie.

Zatiaľ je to vždy v testovacej verzii, ale myslím, že čoskoro to bude už ostrá prevádzka. Čo som ja otestoval v Košiciach, tak mi to fungovalo všetko v poriadku.

A ako to funguje Vám? Dajte mi vedieť, keď to vyskúšate.

Ak ste nestihli zistiť, ako dopadá denné svetlo na nehnuteľnosť, v ktorej budete žiť, nerobte si starosti. Tmavšie miesta v byte jednoducho vylepšíte rôznymi svietidlami v podobe lustrov, ktoré si dnes môžete v rôznych ekologických a úsporných prevedeniach.

Realitný maklér a expert na reality, realitný bloger.
V realitách sa pohybujem už vyše 11 rokov, pričom využívam všetky nadobudnuté skúsenosti z oblasti správy bytových domov, marketingu, či práva.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.