Záujem o reality opäť stúpa

Pozrel som sa na štatistiku môjho webu od jeho spustenia. Zaujímalo ma, čo sa dialo vo výsledkoch vyhľadávania môjho webu počas korony. Dosť bolo domnienok o tom, či klesol záujem o reality. V čase korony, klesol to je fakt.

Ako to vidí google?

Pre lepšiu názornosť som vybral výkonnosť môjho webu za posledný rok z nástroja google search console, ktorý pomáha zvyšovať výkonnosť vo vyhľadávaní google.

A tu je výsledok..

Fialová čiara hovorí o tom, že koľkokrát bol zobrazený môj web vo výsledkoch vyhľadávania v google.

Modrá čiara znázorňuje celkový počet kliknutí v zobrazených výsledkoch.

Výkonnosť Google Search Console

Ako môžeme vidieť mojej stránke www.petermolnar.sk sa vo výsledkoch vyhľadávania darí dobre a má rastúci trend za posledný rok, aj napriek tomu v marci 2020 výrazne na chvíľu klesol záujem o informácie, ktoré na webe mám, a teda reality.

Avšak po tomto otrase v marci opäť stúpal záujem a ľudia naďalej hľadajú informácie o realitách.

Len za posledných 6 mesiacov sa moja stránka zobrazila vyše 100 000 + krát vo výsledkoch vyhľadávania a medzi najvyhľadávanejší výraz patria „novostavby kosice“, ale o tom viac už čoskoro v ďalšom článku.

Nakoniec sa javí, že všetko je opäť na najlepšej ceste a záujem o reality opäť stúpa, čo ma veľmi teší. Ak chcete riešiť otázku bývania, je čas sa opäť rozhýbať.

Štítky:
Realitný maklér a expert na reality, realitný bloger.
V realitách sa pohybujem už vyše 11 rokov, pričom využívam všetky nadobudnuté skúsenosti z oblasti správy bytových domov, marketingu, či práva.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.