Môj príbeh

Keď som v realitách začínal pred vyše 11 rokmi nevedel som o nich veľa, teraz je všetko inak..

Ako to celé začalo?

Po ukončení štúdia na vysokej škole v odbore ekonomika a manažment podniku na Fakulte manažmentu Prešovskej univerzity som začal podnikať v realitách.

Bolo to ešte v roku 2008 v čase, keď prišla kríza.

Vtedy som mal v ponuke vyše 100 nehnuteľností. Vtedy som si myslel, že počet ponúk sa rovná úspešná realitná kancelária. Mýlil som sa.

Naštastie, odvtedy sa toho už veľa zmenilo..

Čo sa zmenilo a ako je to dneS?

Teraz mám v ponuke len pár nehnuteľností. A to sú nehnuteľnosti, ktoré poznám a predávam ich ako overené.

Medzitým som začal pracovať v správe bytových domov v oblasti marketingu.

Nakoľko s právom som sa stretával v každej pracovnej oblasti, rozhodol som sa ho študovať. Pri tomto štúdiu som spoznal veľa zaujímavých ľudí. Za uplynulé roky som vyštudoval aj Právo na Paneurópskej vysokej škole v Bratislave.

Momentálne všetky nadobudnuté poznatky, či už z oblasti správy bytových domov, marketingu a práva využívam pri realizácii realitných obchodov.

Na aké reality sa zameriavam?

Mojim cieľom v realitách bolo predávať najmä rezidenčné projekty. Aj z tohto dôvodu som sa rozhodol nadviazať spoluprácu s realitnou kanceláriou, ktorá sa špecializuje na predaj rezidenčných projektov.

V mojej ponuke nájdete však stále aj "klasické" nehnuteľnosti, avšak najradšej predávam novostavby v Košiciach. Aktuálne pracujem aj na developerských projektoch v Košiciach, čo ma veľmi teší.

V realitách je stále sa kam posúvať ďalej a to ma na realitách baví. Zároveň si uvedomujem vážnosť a dôležitosť rozhodnutí mojich zákazníkov o kúpe, či predaji svojej nehnuteľnosti.

"Znalosti z marketingu, práva, ale aj bohaté skúsenosti v oblasti správy bytových domov je to, čo ma odlišuje od ostatných maklérov."

A čo je najlepšie na tejto práci?

Spokojnosť zákazníka. A to nie je len fráza. Pre mňa je to ten pocit, kedy viem, že môžem kľudne spať nielen ja, ale aj moji zákazníci.

Veď často sú to celoživotné transakcie, ktoré klienti realizujú a to je veľmi zodpovedná práca.

Nielen bežné prevody nehnuteľností, či predaj nových projektov, spoznávanie nových ľudí, ale najmä spokojní zákazníci sú pre mňa satisfakciou za dobre vykonanú prácu.

Je to skutočne výborný pocit, keď sa aj po rokoch stretnem s klientom, s ktorým som mal možnosť spolupracovať. Či už  to bol predaj alebo kúpa jeho nehnuteľnosti, stále sa vieme s úsmevom porozprávať.

Rozumiem tomu, čo robím a nerozprávam zákazníkom "bludy" 🙂

Bc. Mgr. Peter Molnár

Realitný maklér

Získajte ZDARMA

ONLINE ODHAD CENY NEHNUTEĽNOSTÍ

Vlastníte nehnuteľnosť, ktorú by ste radi predali novému záujemcovi? Chcete zistiť, koľko za ňu môžete dostať s ohľadom na aktuálny vývoj cien nehnuteľností na trhu? Rád Vám odhad pripravím online zdarma a bez záväzkov.

Certifikáty

Certifikát: slovenská realitná akadémia

Realitné právo

Zobraziť certifikát

Som akreditovaný realitný maklér SLOVENSKEJ REALITNEJ AKADÉMIE

Akreditovaný realitný maklér

Osvedčenie o získanom vzdelaní s celoštátnou platnosťou

Realitný maklér - obchodovanie s nehnuteľnosťami, číslo protokolu: 830424, číslo potvrdenia o akreditácii: 2202/1644/2006/40/1

Advanced Google Analytics: Certificate of Completion

Google analytics Academy: Awarded for successfully completing the course "Advanced Google Analytics"