Môj príbeh

Keď som v realitách začínal pred vyše 14 rokmi nevedel som o nich veľa, teraz je všetko inak..

Mgr. et Mgr. Peter Molnár

Ako to celé začalo?

Po ukončení štúdia na vysokej škole v odbore ekonomika a manažment podniku na Fakulte manažmentu Prešovskej univerzity som začal podnikať v realitách.

Bolo to ešte v roku 2008 v čase, keď prišla kríza.

Vtedy som mal v ponuke vyše 100 nehnuteľností. Vtedy som si myslel, že počet ponúk sa rovná úspešná realitná kancelária. Mýlil som sa.

Naštastie, odvtedy sa toho už veľa zmenilo..

A realitný trh sa v roku 2023 opäť zatriasol.

Teraz však už viem ako to v realitách chodí. 🙂

Čo sa zmenilo a ako je to dneS?

Teraz mám v ponuke len pár nehnuteľností. A to sú nehnuteľnosti, ktoré poznám a predávam ich ako overené.

Medzitým som začal pracovať v správe bytových domov v oblasti marketingu.

Nakoľko s právom som sa stretával v každej pracovnej oblasti, rozhodol som sa ho študovať. Pri tomto štúdiu som spoznal veľa zaujímavých ľudí. Právo som vyštudoval na Fakulte práva Paneurópskej vysokej škole v Bratislave.

Momentálne všetky nadobudnuté poznatky, či už z oblasti správy bytových domov, marketingu a práva využívam pri realizácii realitných obchodov.

Na aké reality sa zameriavam?

V mojej ponuke na predaj nájdete "klasické" byty, domy, pozemky, avšak mal som možnosť predávať aj nové projekty novostavieb. Predaj náročnejších objektov, budov, či rodinných domov je samozrejmosťou.

Aktuálne sa okrem predaja zameriavam aj na prenájom bytov, či apartmánov. Medzi najväčších zákazníkov patrí Lomená Residence (kde ponúkam 60 bytov, či 111 Apartments (kde je vyše 100 apartmánov) v Košiciach.

V realitách je stále sa kam posúvať ďalej a to ma na realitách baví. Zároveň si uvedomujem vážnosť a dôležitosť rozhodnutí mojich zákazníkov o kúpe, či predaji svojej nehnuteľnosti.

"Znalosti z marketingu, práva, ale aj bohaté skúsenosti v oblasti správy bytových domov je to, čo ma odlišuje od ostatných maklérov."

A čo je najlepšie na tejto práci?

Spokojnosť zákazníka. A to nie je len fráza. Pre mňa je to ten pocit, kedy viem, že môžem kľudne spať nielen ja, ale aj moji zákazníci.

Veď často sú to celoživotné transakcie, ktoré klienti realizujú a to je veľmi zodpovedná práca.

Nielen bežné prevody nehnuteľností, či predaj nových projektov, spoznávanie nových ľudí, ale najmä spokojní zákazníci sú pre mňa satisfakciou za dobre vykonanú prácu.

Je to skutočne výborný pocit, keď sa aj po rokoch stretnem s klientom, s ktorým som mal možnosť spolupracovať. Či už  to bol predaj alebo kúpa jeho nehnuteľnosti, stále sa vieme s úsmevom porozprávať.

Rozumiem tomu, čo robím a nerozprávam zákazníkom "bludy" 🙂

Mgr. et Mgr. Peter Molnár

Realitný maklér

Získajte ZDARMA

ONLINE ODHAD CENY NEHNUTEĽNOSTÍ

Vlastníte nehnuteľnosť, ktorú by ste radi predali novému záujemcovi? Chcete zistiť, koľko za ňu môžete dostať s ohľadom na aktuálny vývoj cien nehnuteľností na trhu? Rád Vám odhad pripravím online zdarma a bez záväzkov.

Certifikáty

Certifikát: o ÚSPEŠNOM ABSOLVOVANí šTUDIJNÉHO ZAMERANIA REALITNÉ PRÁVO - Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska v spolupráci s Paneurópska vysoká škola, Fakulta práva

REALITNÉ PRÁVO

Zobraziť certifikát

Certifikát: slovenská realitná akadémia

Realitné právo

Zobraziť certifikát

Som akreditovaný realitný maklér SLOVENSKEJ REALITNEJ AKADÉMIE

Akreditovaný realitný maklér

Osvedčenie o získanom vzdelaní s celoštátnou platnosťou

Realitný maklér - obchodovanie s nehnuteľnosťami, číslo protokolu: 830424, číslo potvrdenia o akreditácii: 2202/1644/2006/40/1

Advanced Google Analytics: Certificate of Completion

Google analytics Academy: Awarded for successfully completing the course "Advanced Google Analytics"