Pridaná nová funkcionalita na webe: Online odhad zdarma už obdržali desiatky predávajúcich

Minulý mesiac som spustil novú funkciu na webe a to online odhad zdarma. Chvíľu mi to trvalo, pokiaľ som sa k tomu dostal, ale myslím si, že je to výborná pomôcka pre predávajúcich.

Po nejakých nastaveniach, ktoré som musel urobiť „tu a tam“, tak môžete odísť z môjho webu s nejakou pridanou hodnotou.

Po zadaní základných parametrov a emailovej adresy, vám bude spracovaný a doručený online odhad zdarma.

Porovnaním niekoľkotisíc ponúk z najväčších realitných portálov na Slovensku získajú presný prehľad toho, čo aktuálne na trhu je. A už viac nemusíte „tápať“ pri stanovení predajnej ceny.

Avšak netreba zabúdať, že predaj nehnuteľnosti nie je len o stanovení správnej ceny, ale aj množstvo iných faktorov, ktoré pri predaji zohrávajú dôležitú úlohu ako profesionálna prezentácia (fotky, videá, 3D obhliadky), marketing nehnuteľnosti, ale aj právne aspekty, to sú atribúty, ktoré môžu vplývať na úspešný predaj za požadovanú cenu.

Ak chcete predať Vašu nehnuteľnosť, odporúčam vám začať s tým, že si necháte spraviť online odhad, veď nakoniec to ponúkam zadarmo.

Aspoň zistíte, či ste neprestrelili alebo náhodou nepredávate zbytočne pod cenu. Chcete online odhad teraz? Kliknite sem:

ONLINE ODHAD ZDARMA

Ak budete potrebovať pomoc s ostatnými vecami pri predaji, tak potom sa mi kľudne ozvite, rád Vám s nimi pomôžem.

Realitný maklér a expert na reality, realitný bloger.
V realitách sa pohybujem už vyše 11 rokov, pričom využívam všetky nadobudnuté skúsenosti z oblasti správy bytových domov, marketingu, či práva.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.